Home > Boeken en serie > De crew

 
 
 
 
 
 
 

De crew

Alf Kjellin 
Regisseur van "Town Party-Country Party"

Allan Snyder 
Visagie

Andy Matyasi 
Kleding mannen van 1974 tot 1977

Ann Becket 
Verhaal van "Doctor's Lady"

Anthony F. Brissinger 
Geluidsopnamen van 1981 tot 1983

Arthur Heinemann 
Schrijver van 14 afleveringen van 1974 tot 1979

B.W. Sandefur 
Mede producent van 1975 tot 1977
Producent
Schrijver van verschillende afleveringen van 1975 tot 1982

Barry Thomas 
Geluidsopnamen van 13 afleveringen in 1977

Bill McCamey 
Verpleger op de set

Blanche Hanalis 
Ontwikkelaarster van de serie zodat deze op televisie kon worden uitgezonden

Bob Farmer 
gaffer 1981-1983

Bob Fish 
Het klaar maken van de aflevering "Chicago"en "The Empire Builders" voor televisie

Brad Yacobian 
Tweede assistent regisseur van 1981 tot 1983

Bradley Berwick
Verhaal van "Meet Me at the Fair"

Brianne Murphy 
Cinematografie 1981-1982

Bryan Renfro 
Dieren trainer in "For The Love of Blanche"

Buck Edwards 
Tweede assistent regisseur van "Chicago" 
Tweede assistent regisseur van verschillende afleveringen van 1982 tot 1983

Byron Twiggs 
Verhaal van "Founder's Day"

Carl Pitti 
Stunts

Carole Raschella 
Verhaal van "Blind Journey"
Schrijver van verschillende afleveringen van 1977 tot 1981

Charles R. Scott Jr. 
Assistent regisseur van "The Empire Builders"

Charles T. Knight 
Geluidsopnamen van 1974 tot 1976

Chris Abbot 
Schrijver van 7 afleveringen van 1980 tot 1983 
Bewerking van de verhalen van 1981 tot 1982

Chuck Hicks 
Stunts

Clarence Tindell 
Belangrijk aandeel in "Chicago", "The Empire Builders" en "Once Upon A Time"

Clay Bartles 
Het compleet maken van de serie voor 5 afleveringen

Dale Eunson
Schrijver van "Little Women"

Dallas D. Dornan 
Kleding van de mannen van 17 afleveringen van 1982 tot 1983

Damion 
Haar stylist van 1981 tot 1982

Darby Hoppin 
Haar stylist van "Chicago"
Haar stylist van "The Empire Builders"
Haar stylist van "Once Upon A Time"

David Lockenhof 
Geluidsopnamen van 1974 tot 1976 
Geluidsopnamen van 1978 tot 1979

David Rose 
Muziek

Dean Wilson 
Terrein eigenaar in de seizoenen 6 en 7
Terrein eigenaar van "Chicago"
Terrein eigenaar van 5 afleveringen in 1983

Del Reisman 
Schrijver van "The Angry Heart Annabelle"

Dennis W. Peeple 
Decoratie van de set in 9 afleveringen van 1974, "The Inheritance" en "The Stranger"

Don Balluck 
Schrijver van verschillende afleveringen van 1977 tot 1983 
Uitvoerend adviseurs bij de verhalen van 1980 tot 1983

Don Webb 
Decoratie van de sets

Donna Anderson 
Geluid

Dottie O'Brien 
Extra casting

Duane Toler 
Toezichthouder van de scripts van 1981 tot 1983

Duke Sandefur 
Schrijver van "The Last Summer"

Duncan McEwan 
Geluidsman en muziekman van 1979 tot 1982

Ed Friendly 
Medeproducent

Edna Bullock 
Muziek toevoeger van 1974 tot 1978

Edward P. Ancona Jr 
Kleuren adviseur

Edward R. Morse 
Casting van 1974 tot 1976

Erica Wernher 
Toezichthouder van 4 afleveringen in 1983, "Chicago", "The Empire Builders" en de seizoenen 6 en 7

Ernie Durham 
Verhaal van verschillende afleveringen van 1977 tot 1980

Ernie Wallengren 
Schrijver van "Sins of the Fathers"

Frank Meadow 
Geluidsopnamen van 1978 tot 1981 
Geluidsopnamen van "Chicago"
Geluidsopnamen van "The Empire Builders"
Geluidsopnamen van 5 afleveringen in 1983

Fred Prior 
Muziek toevoeger van 1979 tot 1983

Gary L Wohlleben 
Assistent producent van 1982 tot 1983 
Productie controleur van 1978 tot 1982

Gene LeBell 
Stunts

George Orrison 
Stunts

George Renne 
Controle over de opgenomen stukken in "Chicago" en "Once Upon A Time"

George Watters 
Het klaar maken van televisie van "Harvest of Friends", "If I Should Wake Before I Die" en "Mr. Edwards Homecoming"

Gerry Day 
Schrijver van "The Spring Dance"
Schrijver van "To See the World"
Schrijver van het script van "The Camp-Out"
Schrijver van "The Love of Johnny Johnson"

Gladys Witten
Haar stylist van 8 afleveringen 1977 4 afleveringen 1981

Glenn R. Feldman 
Terrein eigenaar van 1981 tot 1983

Gordon L. Day 
Geluidsman van 1977 tot 1978

Hal Burton 
Stunt co÷rdinator 
Invaller van Michael Landon voor stunts

Hank Edds 
Visagist van "Chicago"
Visagist van "The Empire Builders"
Visagist van "Once Upon A Time"

Harold Swanton 
Schrijver van "I'll Ride the Wind"
Schrijver van "If I Should Wake Before I Die"
Schrijver van "The Talking Machine"

Harry L. Wolf 
Cinematografie van 1981 tot 1983

Haskell B. Boggs 
Cinematografie van 1974 tot 1981 en in 1983

Hindi Brooks 
Schrijver van "Ebenezer Spague"
Verhaal van "The Rivals"

Jack Lilley 
Stunt co÷rdinator

James B. Greer 
Tweede assistent regisseur van 6 afleveringen in 1979 tot 1980

Jay M. Harding 
Geluidsman van "His Father's Son" en "Journey in the Spring"

Jean Rouverol 
Verhaal van "School Mom"

Jeri Taylor 
Schrijver van "Gambini the Great"
Schrijver van "Wave of the Future"

Jerry Taylor 
Het in orde maken van de serie voor televisie

Joel Murcott
Schrijver van "Mr. Edward's Homecoming"

John C. Breschard 
Tweede assistent regisseur van "The Preacher Takes a Wife"

John Hawkins
Schrijver van het script voor "Founder's Day", "Haunted House" en "The Runaway Caboose"
Schrijver van 11 afleveringen van 1974 tot 1979
Medeproducent van 1974 tot 1978
Uivoerend toezichthouder op de verhalen van 1977 tot 1978

John Loeffler 
Het in orde maken van de serie voor televisie.

John M. Dwyer 
Decoratie van de set voor "Times Are Changing - deel 1"

John Massari 
Muziek begeleider van 1980 tot 1983

John Meston
Verhaal van "Money Crop"
Schrijver van "Child of Pain"

John O'Brien 
Casting van de extra personen

John T. Dugam 
Verhaal van "The Runaway Caboose"
Uitvoerend toezichthouder op de verhalen van 1978 tot 1980
Toezichthouder op 9 afleveringen in 1978

John V. Hanrahan 
Het klaar maken voor televisie van "The Race"

Josehh Pevney 
Regisseur van "The Empire Builders"

Joseph Bonaduce 
Schrijver van "The Raccoon"
Verhaal van "The Camp-Out"

Juanita Bartlett 
Schrijver van "Country Girls"
Schrijver van "Town Party-Country Party"

Kathleen McGhee-Anderson 
Schrijver van "Make a Joyful Noise"

Kay Suffern 
Negatieven knipper van 1979 tot 1983

Kenneth Hunter 
Cameraman van 1979 tot 1983

Kent McCray 
Medeproducent
Producent
Productie manager van "For the Love of Blanche", "Hello and Goodbye", "The Last Summer" en "May I Have This Dance"

Larry Bischof 
Schrijver van "Growin' Pains"

Larry Germain 
Haar stylist van 1974 tot 1981

Larry Jensen 
Schrijver van "The Emipre Builders"

Larry Strong 
Het klaar maken voor televisie van "Once Upon a Time"

Lawrence Konner 
Verhaal van "The Fighter"
Schrijver van "The Wolves"

Leo Penn 
Regisseur van "Ma's Holliday"
Regisseur van "Money Crop"
Regisseur van "The Voice of Tinker Jones"

Lewis Allen 
Regisseur van "Doctor's Lady"

Lillian Barb 
Haar stylist van 1982 tot 1983

Linda Taylor 
Kleding vrouwen van 1980 tot 1983

Lon Massay III 
gaffer 1979-1983

Loren Janes 
Stunts

Luke Tillman 
Special effects van 1981 tot 1983

Lynn F. Reynolds 
Visagist in 7 afleveringen in 1982

M. Curtis Price 
Geluidsman van 1979 tot 1983

Marvin Coil 
Medeproducent van 1981 tot 1983
Toeziend producent van 1974 tot 1981

Mary Church 
foley mixer

Maury Dexter 
Regisseur van 1979 tot 1983
Assistent regisseur 1974 tot 1981

Michael Landon 
Regisseur
Uitvoerend producent

Michael R. Faeth 
Kleding van de mannen voor verschillende afleveringen van 1981 tot 1982

Michael Raschella 
Verhaal van "Blind Journey"
Schrijver van verschillende afleveringen van 1977 tot 1981

Michael Ray Rhodes 
Regisseur van "Marvin's Garden"

Michael Russnow 
Schrijver van "The Voice of Tinker Jones"

Michael Thomas Slifkin 
Begeleider van de kinderen in verschillende afleveringen 1979 van 1981

Mike Termini 
Kleding van de mannen voor verschillende afleveringen van 1979 tot 1981

Miles Middough 
Productie manager van 1981 tot 1983
Assistent regisseur

Morris Hoffman 
Decoratie van de set van "The Fighter", "Freedom Flight" en "Meet Me at the Fair"

Neil Summers 
Stunts

Pamela Balluck 
Verhaal van "A Faraway Cry"

Paul W. Cooper 
Schrijver van "Blizzard"
Schrijver van "Little Girl Lost"
Schrijver van "Love"
Schrijver van "Welcome to Olesonville"

Paul Wolff 
Schrijver van "The Craftsman"
Schrijver van "Dance with Me"

Peter Dixon 
Schrijver van "Stone Soup"

Preston Wood 
Verhaal van "Circus Man"
Verhaal van "Survival"

Ray Berwick 
Verhaal van "Meet Me at the Fair"

Ray DeCamp 
Assistent regisseur van "Chicago"
Assistent regisseur van "Once Upon A Time"

Ray Goldrup 
Schrijver van "Haunted House"
Schrijver van "Ma's Holliday"

Reid Rummage 
Assistent regisseur van 21 afleveringen in seizoen 6, 8 en 9
Tweede assistent regisseur van 1978 tot 1981

Richalene Kelsay 
Schrijver van "Freedom Flight"
Kleding voor de vrouwen van 1974 tot 1980

Richard L. Cosko 
Cameraman van "Chicago"

Richard Tim Vanik 
Cameraman van "The Emipre Builders" en "Once Upon A Time"

Robert Enrietto 
Assistent regisseur van 7 afleveringen van 1982 tot 1983

Robert F. Metzler 
Verhaal van "Here Come the Brides"

Robert Gutknecht 
Het klaarmaken van de serie voor televisie van "Ma's Holliday" en "School Mom"
Muziek ondersteuner van 1978 tot 1979

Robert Janes 
Schrijver van "The Music Box"

Robert Vincent Wright 
Schrijver van "Fred"

Rocci Chatfield 
Schrijver van "The Gift"

Ron Cardarelli 
key grip 1979-1980

Ron Chiniquy 
Schrijver van "Freedom Flight"

Ron Housiaux 
key grip 1979-1983

Ronald Martinez 
Assistent regisseur van 11 afleveringen van 1982 tot 1983

Sam Gross 
Set decoratie van "Chicago Once Upon A Time"

Scott Swanton 
Schrijver van "The Wisdom of Solomon"

Stephen H. Burum 
Cinematografie

Susan McCray 
Casting van 1976 tot 1983

Ted Voightlander 
Cinematografie

Tim Engel 
Productie controller van 1982 tot 1983

Tom Gleason 
Geluidsman van "For The Love of Blanche", "Hello and Goodbye", "Home Again" en "Love Sins of the Father"

Trevor Williams 
Beeld regie van 9 afleveringen in 1974

Victor French 
Regisseur van 1974 tot 1977
Regisseur van 1982 tot 1983

Victor Lobl 
Regisseur van "Love"

Vince Gutierrez 
Schrijver van "Dark Sage"
Schrijver van "The Family Tree"
Schrijver van "The Legacy"
Schrijver van "A Promise to Keep"
Schrijver van "The Wild Boy"
Geluids effecten

Walter M. Jefferies 
Beeld regie

Ward Hawkins 
Script van "Money Crop" en "School Mom"┬ 
Schrijver van "The 100 Mile Walk", "Circus Man", "Family Quarrel" en "Founder's Day"
story editor 1974-1975

Whitey Hughes 
Stunts

William F. Claxton 
Regisseur van 1974 tot 1981
Producent van 1977 tot 1981

William Keys 
Verhaal van "Plague"

William Putman 
Het klaarmaken van de serie voor televisie van "Harvest of Friends"

Winston Miller 
Producent van 7 afleveringen in 1974

 

 
 
Het Kleine Huis op de Prairie